Bizden Haberler

Yeni Dönem Merhaba!

bbbö-masterYepyeni, heyecanlı ve enerji dolu bir döneme hazır mıyız? Dokuz yıldır devam eden projemiz ile ailemiz her geçen gün büyüyor. Peki bu büyük ve başarılı ailenin bu yılki hedefleri neler? Master eğitmenlerimizle gerçekleştirilen toplantıda projeye yeni bir renk kattık. Proje kapsamında Office 2013 ve web tasarım eğitimlerini geliştirerek eğitimlerinizde devam ederken; müfredatta da değişiklikler yaparak yazılım eğitimleri yerine sosyal medya okuryazarlığı eğitimini ekledik. Yıl içerisinde yerel eğitimler, bölgesel eğitmen eğitimleri, bilişim ve girişimcilik seminerleri ile internet güvenliği seminerlerini artırmak için çalışacağız. Yeni dönemde yeni faaliyetler ile Bilişim ve girişimcilik kampları (Startup Weekend)Innovation4GoodNGO DAY- STK Buluşmaları ve geleceginitasarla.net kariyer portalına insanların aktif katılımını sağlayarak bilişimin yanında kariyer planlaması ve girişimciliği projenin yeni faaliyetleri dahilinde insanlara ulaştıracağız.

 

En önemli yeniliklerimizden biri de ailemize katılan yeni master eğitmenlerimiz oldu. Ailemize katılan dostlarımız:

 

–      Selin AKÇALI                – Hüseyin Sercan GÜMÜŞ   – Ahmet YILDIZ

–      Hande ALPER               – Melek CAN                      – Nihat ALÇAN

–      Yavuzalp ÖZCAN          – Itır Selin PALALI

–      Kübra ERASLAN          -Ümit BAYRAM                    -Büşra Yeşim ASLANTAŞ

–      Abdusselam YILMAZ    -Ayşegül OMURTAY

Yerelde çalışmalarını büyük bir özveriyle yürüten eğitmenlerimiz ve dönem içersinde aramız katılacak yeni arkadaşlarımızla projemizi daha geniş kitlelere ulaştırmayı planlıyoruz.

BBBÖ’nün yeni dinamik yapısıyla Türkiye’de bilişimin gücü keşfedilmeye devam ediliyor. Bunun için yeni dönemde daha çok başarılara hep beraber imza atacağız.

 

Microsoft Office Eğitimi

Web Tasarım Eğitimi

 

Posted in: Bizden Haberler

Leave a Comment (0) →