Proje Ekibi

Abdullah Taygun Yavaşça

Program Sorumlusu

Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği’nde Bilenler Bilmeyenlere Bilgisayar Öğretiyor Projesi koordinatörlüğü görevini yürüten Abdullah Taygun Yavaşça Dumlupınar Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur. 78 İl ve 129 Kent’te bilişimle kalkınma vizyonu hedefiyle devam eden Bilenler Bilmeyenlere Bilgisayar Öğretiyor Projesi kapsamında gençler, kadınlar, kamu görevlileri, mikro girişimci kadınlar vb hedef kitlelerine yönelik bilişim eğitimlerinin verilmesi, gençlerin aktif bir şekilde e-dönüşüm politikalarını katılması, ülkedeki bilişim politikaları oluşturulması ve sürecinin takibi çalışmalarına destek vermektedir

Caner Ulupınar

Program Asistanı

İlk ve orta eğitimini Kocaeli’nin Körfez ilçesinde tamamlayan Caner Ulupınar, 2008 yılında girdiği Marmara Üniversitesi Almanca işletme Enformatiği 4. sınıfta okumaktadır. 2013 senesinde Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı(UNDP) stajyeri olarak girdiği Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği’nde Bilenler Bilmeyenlere Bilgisayar Öğretiyor projesinde program asistanı olarak çalışmaya devam etmektedir.2012 yılında gezdiği ve gördüğü yerleri başkalarıyla da paylaşmak amacıyla beklebizi.com web sitesini kurmuştur.

Erdi Düzel

Gönüllü

    İstanbul Üniversitesi Elektrik-Elektornik Mühendisliği bölümüne halen devam eden Düzel, Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği’nin yürütmüş olduğu sosyal sorumluluk projelerine gönüllü olarak destek vermektedir.

    Ayşe Bahar Güven

    Gönüllü

      İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümüne halen devam eden Güven, Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği’nin yürütmüş olduğu sosyal sorumluluk projelerine gönüllü olarak destek vermektedir.