Bizden Haberler

Master Eğitmenler Koordinasyon Toplantısı

“Master Eğitmenler Koordinasyon“ toplantısı 7 Mart – 9 Mart tarihlerinde Ankara Dedeman Otel’de gerçekleştirildi.

Her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz, proje ortakları ve  değerli eğitmen arkadaşlarımızla bir araya geldiğimiz, eğitimler ve proje planlamalarımızın da yapıldığı “Master Eğitmen Eğitimi ve Yeni Dönem Hazırlık” toplantısı Ankara’da Dedeman Otel’de başarıyla  gerçekleştirildi.

Cuma günü akşam saatlerinden pazar akşama kadar devam eden eğitim ve yenileme çalışmalarına 30 kadar “Master” ve “Master Adayları” katıldı.  Cuma akşamı tanışma toplantısı ve toplantılar süresince yapılacakların anlatıldığı sunumlar sonrası ilk gün tamamlandı.

Cumartesi günü “Ortaklar Paneli”nde Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği Onursal Başkanı Sezai Hazır, Microsoft Türkiye Eğitim ve KSS Programları Müdürü Anıl Çekiç, Türkiye Cumhuriyeti Kalkınma Bakanlığı Bilgi Toplumu Dairesi Başkanı Emin Sadık Aydın ve UNDP Özel Sektör Programları Yönetici Hansın Doğan’ın katılımıyla gerçekleşti.

Ortaklar Paneli sonrası müfredat içeriğinin güncellenmesi adına “Windows 8.1” ve “Office 365” anlatımı master eğitmenimiz Alper Özcan tarafından gerçekleştirildi.

Pazar günü ise yeni müfredat oluşturma çalışmaları kapsamında sosyalmedya.co sitesinin kurucusu Fatih Güner tarafından “Sosyal Medya Okuryazarlığı” sunumu yapıldı.  Daha sonrasında Microsoft Eğitim Sektörü Uzmanı Ozan Gündüz tarafından Vizyon Geliştirme çalışmaları altında Office 365 ile Üretkenlik eğitimi verildi.

 

 

Posted in: Bizden Haberler

Leave a Comment (0) →